Aktualności

Październik ...brrrr :-)

Szanowni Państwo !

      Przyszedł październik a wraz z nim powoli będziemy schodzić do naszych czeluści, w których znajdują się nasze modelarnie i ... ZACZNIEMY BUDOWAĆ NOWE ZABAWKI !!!  

      Więc w naszym sklepie znajdą Państwo szeroki wybór  materiałów do budowy  modeli. Nadchodzi też czas na serwisowania modeli i tutaj również służymy pomocą i pracami serwisowymi przy modelach.

      Oczywiście z naszej strony zapewnimy szybką dostawę i różne promocje, które już za kilka dni będą widoczne w naszym serwisie .

      Mam też bardzo istotną informację, że nasza firma stała się posiadaczem PLOTERA LASEROWEGO i możemy wycinać dowolne projekty przygotowane przez Państwa , jak również możemy przygotować projekt indywidualnie. DO KOŃCA ROKU BĘDZIEMY STOSOWAĆ PROMOCYJNE CENY ZA CIĘCIE !!!

      Dziękujemy za uwagi na temat nowego sklepu. Ciszę się, że nowy serwis się podoba, a zmiany nie doskwierają Państwu i nie utrudniają zamówień.

      Przypomnę kilka informacji do uwag , które Państwo zgłosili :

- nowy sklep posiada TAKĄ SAMĄ strukturę kategorii - zmianie uległa tylko nawigacja - ale to jest efekt zmiany wyglądu

- w sklepie jest zainstalowana Dynamicznie działająca wyszukiwarka. W czasie wpisywania szukanej frazy wyszukiwarka sama pokazuje pasujące hasła co przyspiesza szukanie, można oczywiście wpisać " hasło którego szukamy" i nacisnąć enter a pojawią się wszystkie produkty występujące pod wpisanym hasłem.

- dla Państwa BEZPIECZEŃSTWA - zainstalowaliśmy szyfrowanie SSL

- usunęliśmy kategorie puste, tak żeby nie zaśmiecać sklepu

- CAŁY CZAS STANY MAGAZYNOWE SĄ MONITOROWANE - więc jeżeli na stanie nie ma jakiegoś produktu to jest to widoczne.

 

Pozdrawiamy !
 

Zespół Ol-Pen Model