Bavarian Demon 3-Axis Gyro CORTEX żyroskop samolotowy


Nr katalogowy: BD4000/BD94947 ·

1159.90PLN
szt.

3 osiowy zyroskop CORTEX
Przełom w lataniu modelami RC !

Bavarian Demon Cortex  to przełomowy system stabilizacji 3-osiowej. Cortex jest uniwersalnym i niezawodnym produktem  wysokiej jakości przeznaczonym do tabilizacji lotu modeli RC. Czy użyjesz go w modelu Parkflyer, modelu 3D lub modelu JET-a to ten żyroskop sprawi, że pilotowanie modelu stanie bardzo przyjemne i bezpieczne. System wyposażony jest w 100% niezawodne czujniki najnowsze algorytmy i oprogramowanie - a wszystko w niezwykle małej i wykonanej z aluminium obudowie. Wszystkie te cechy przenoszą ten żyroskop na zupełnie nowy poziom ! Niezależnie od tego jakim model Będziesz pilotował zauważysz różnicę !!! - Żyroskop Cortex sprawi, że akrobacja, lot oraz lądowanie staną sie perfekcyjne, a wiatr nie będzie już problemem
CORTEX: 3-Axis Gyro System for RC airplanes
 
Cortex jest natychmiast "gotowy do użycia"
Wystarczy zamontować żyroskop w modelu podpiąć przewody i ...mozna lecieć .


Cortex do ustawienia nie wymaga komputera PC lub zmiany dodatkowych parametrów oprogramowania - chyba, że jest to konieczne.
Nie chcesz  czekać zbyt długo i natychmiast rozpocząć?  Możesz zaprogramować Cortex i ustawić sygnały serw, funkcje sterowania i ustawień mikserów za pomocą drążka aparatury RC i twój samolot jest gotowy do lotów. To nie może być prostsze.
 
CORTEX obsługuje do 5 dowolnie wybranych kanałów na przykład: 2 lotki, 2 stery wysokości, jeden kierunek lub 4 lotki i jeden ster wysokości itp. Oprócz wszystkich standardowych odbiorników, CORTEX  jest kompatybilny z różnymi systemami takimi jak S -bus (wejście), 2 wejścia do satelit SpectrumJR . Oprogramowanie i aktualizacje oprogramowania można wykonać w Internecie w dowolnym momencie.

Poznaj beztroski i  demoniczny styl latania modeliami RC jaki zapewnia BavarianDEMON CORTEX , z naciskiem na "beztroski" .

BavarianDEMON zawiera w zestawie przewody do połaczeń, taśmą montażową oraz kabel USB. Instrukcje obsługi (angielska i niemiecka) i oprogramowanie komputerowe są dostępne do pobrania pod linkiem http://www.bavariandemon.com/en/service/support/ .

Kszty nauki latania i eksploatacji drogich i dużych modeli są znacznie niższe dzęki zyroskopom Cortex DEMON. Nauka akrobacji jest po prostu szybsza i bardziej wydajna. Nawet doświadczeni piloci stosują żyroskopy Cortex !!

W opakowaniu

  • BavarianDEMON CORTEX + taśma montarzowa 
  • Przewody łączące
  • Zworka do programowania

 

24152_bavarianDEMON Product CORTEX.jpg 24153_BD CORTEX Packshot with background.jpg