NOWOŚĆ

Graupner Vector Boards 2x300x1000


Nr katalogowy: 13300.2 ·

Producent:Graupner
6.60PLN
szt.

Zostań twórcą i pozwól swojej wyobraźni i tworzyć z Graupner Vector Boards


Niezależnie od tego, czy chodzi o szybowiec, zdalnie sterowany model, model pojazdu czy model statyczny, Vector Board jest bardzo wszechstronny. Jest bardziej wytrzymały i odporny na rozdarcia niż EPP i będzie używany w przyszłości w modelach Vector Line.

Przykłady zastosowań użytkowych i budowlanych dzięki Vector Board.

Przyjdź i stwórz swój model szybowca - pobierz trójstronny podgląd z Internetu. Wydrukuj i umieść na płycie Vector. Dodaj dowolny obszar przycinania, który chcesz wyciąć, pomaluj i przygotuj swój własny szybowiec.

Spróbuj zmontować model z tablicami wektorowymi, na przykład, drukując tę ​​samą, ale powiększoną rzutnię, aby skrzydło modelu pasowało w przybliżeniu do całkowitej powierzchni papieru A4. W podobny sposób składasz całą płaszczyznę.

Płyta Graupner Vector 0,2 - 2 mm jest idealna do modeli samolotów o wadze poniżej 30 g. Materiał idealnie nadaje się do produkcji skrzydeł lub kadłubów ze wzmocnieniami z włókna węglowego,  zarówno dla modeli statycznych, jak i sterowanych .

Powierzchnia materiału
Zdecydowaliśmy, że Vector Board będzie tak lekki, jak to możliwe, ponieważ jest przeznaczony przede wszystkim do latania. Ponieważ płyta wektorowa jest wlewana w bloki, a następnie dzielona na różne grubości, powierzchnia płytki wektorowej może wyglądać nieco inaczej w zależności od grubości.
Odlewanie tworzy rodzaj kryształu lodu z paskami na powierzchni.

Funkcje:

   
    Elastyczny
    Odporny na rozdarcia

Sposoby pracy z vectorem

    Płytę Vector można ciąć za pomocą frezu, lasera, gorącego drutu, noża lub piły o drobnych zębach.
    Płytę wektorową można przykleić klejem UHU, klejem topliwym lub klejem Superglue.
    Można go malować , kredkami, farbami akrylowymi, kolorami uniwersalnymi, akwarelami, drukowaniem cyfrowym.
    W razie potrzeby można również łatwo wytłoczyć płytkę wektorową, aby uzyskać bardziej wyszukane kształty. Proste kształty można wyginać za pomocą pistoletu na gorące powietrze.

Długość [mm] 1000
Szerokość [mm] 300
Prześwit [mm] 2
Waga [g] 30

30452_Vector.jpg