NOWOŚĆ

Klej UHU Patafix Homedeco - Masa Samoprzylepna


Nr katalogowy: 4026700400151/40015 ·

Producent:UHU
10.10PLN
szt.

Klej UHU Patafix Homedeco - Masa Samoprzylepna

UHU Patafix Deco to porcje wielokrotnego użytku do mocowania wszelkiego rodzaju akcesoriów do dekoracji do 2 kg. Masa plastyczna wypełnia puste przestrzenie, a tym samym idealnie dopasowuje się do nierównych i porowatych powierzchni. Maksymalna siła adhezji do 2 kg jest osiągana w optymalnych warunkach: przytwierdzanie płaskiego przedmiotu (grubość < 1 cm) do gładkiej powierzchni (metal) w temperaturze pokojowej, używając przynajmniej 6 porcji masy i stosując się do uwag zawartych w sposobie użycia.

  • Mocne poduszki z masy plastycznej, wielokrotnego użytku
  • Do mocowania np. elementów dekoracyjnych wykonanych z różnego rodzaju materiałów
  • Testowany dermatologicznie

Sposób użycia klejone powierzchnie muszą być czyste, wolne od tłuszczu i kurzu. Oderwij wymaganą liczbę porcji a następnie ugniataj je, aż masa będzie miękka. Przytwierdź porcję masy równomiernie do mocowanego przedmiotu (w zależności od rozmiaru przedmiotu co 5-10 cm). Solidnie przyciśnij mocowany przedmiot do powierzchni, do której chcesz go przytwierdzić. Aby usunąć przytwierdzony przedmiot, zdejmij go ostrożnie delikatnym, lekko rotacyjnym ruchem. Aby użyć ponownie, powtórz wyżej wymienione czynności.

Uwaga : Siła adhezji podlega redukcji w wyniku stałej ekspozycji na wysokie lub niskie temperatury. Produkt może zostawiać tłusty ślad, który można usunąć benzyną.

Zawartość opakowania: 32 części masy plastycznej

Stock No. 40015

29391_UHU Patafix.jpg