Kontroler lotu Ocday SP Racing F3 Flight (deluxe)


Nr katalogowy: VMAR9766 ·

129.00PLN
szt.

OCDAY SP Racing F3 to wysokiej klasy kontroler przeznaczony do multicopterów. Został zaprojektowany specjalnie z myślą o wyścigach, jak największych możliwościach programowania, regulacji oraz precyzji lotu.

Kontroler został wykonany z najwyższej jakości komponentów a gniazda wtyczek zostały tak rozmieszczone, aby umożliwić bezproblemowy montaż w praktycznie wszystkich ramach quadrocopterów oraz hexacopterów wyścigowych dostępnych na rynku. Piny wyjść silników trzeba przylutować samemu według własnych potrzeb (w zestawie znajdują się piny zarówno proste, jak i kątowe), co dodatkowo pozwala na indywidualne dopasowanie kontrolera do ramy i zmniejszenie zajmowanego miejsca.

Wersja Acro nie posiada kompasu i barometru.

Oprogramowanie Cleanflight umożliwia zaprogramowanie wszystkich potrzebnych funkcji oraz zaawansowaną regulację. Przekłada się to na możliwość uzyskania idealnie wyregulowanego, gładko i precyzyjnie latającego quadrocoptera wyścigowego, który jednocześnie może być zdolny do wykonwywania zaawansowanych akrobacji.

Oprogramowanie to umożliwia wykorzystanie kontrolera razem z odbiornikami pracującymi w systemie  PWM, PPM, SumH, SumD oraz Sbus bez konieczności stosowania inwertera (kontroler posiada wbudowany inwerter).

 

Specyfikacja:

-kolor płytki: Czarny

-wymiary: 35 x 35 x 8mm

-waga netto: 17g


Zestaw zawiera:

-kontroler lotu SP Racing F3

-zestaw pinów kątowych

-zestaw pinów prostych

-zestaw wtyczek JST-SH

-zestaw wtyczek do podłączenia odbiornika

27344_o1.jpg 27345_o2.jpg 27346_o3.jpg 27347_o4.jpg 27348_o5.jpg 27349_o6.jpg