NOWOŚĆ

Model Sword 3,1m


2100.00PLN
szt.

Mamy zaszczyt przedstawić najwyższej jakości modele kompozytowe firmy Easy Composites. Modele wykonywane są w technologi laminatowej z użyciem najwyższej jakości materiałów służących do produkcji kompozytów szklano-węglowych. Modele firmy Easy Composites są znane w świecie jako marka X-Models co świadczy o wysokiej jakości i znakomitych osiągach produkowanych modeli.

Technologia:

Kadłuby - wykonywane z wielowarstwowego laminatu szklanego wzmacnianego rowingiem i tkaninami węglowymi w miejscach najbardziej narażonych na przeciążenia. Na zamówienie wykonywane są kadłuby z pełnego włókna węglowego, aramidu (kevlar).

Skrzydła i stateczniki - budowane techniką wielowarstwową - przekładkową (balsa lub rochacel) z wykorzystaniem wzmocnień węglowych. Lotki i klapy posiadają zawiasy taśmowe- zapewniające sterom dużą skuteczność i wytrzymałość. W miejscach mocowania serwomechanizmów wlaminowane są wzmocnienia a otwory przykryte są laminatowymi owiewkami. Skrzydła i stateczniki posiadają dźwigary węglowe produkowane w/g najnowszych technologii z rękawów węglowych co pozwala na uzyskanie maksymalnej wytrzymałości przy bardzo niskiej wadze.

MODELE PRODUKOWANE SĄ POD INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE CZAS OCZEKIWANIA TO 2 - 4 tyg.

Model Sword 3,1m o profilu RG 15 7%

Dane Techniczne:

  • Rozpiętość modelu 3100mm
  • Długość modelu 1560mm
  • Waga modelu do lotu 2900g.
  • Potrzebne serwa do lotu
  • HS-125MG-4szt.
  • HS-225MG-2szt.
28195_Model Sword 3,1.jpg 28196_Sword 3,1.jpg 28197_Model Sword...jpg 28198_model Sword.jpg