NOWOŚĆ

Model Whisper 2m


1100.00PLN
szt.

Mamy zaszczyt przedstawić najwyższej jakości modele kompozytowe firmy Easy Composites. Modele wykonywane są w technologi laminatowej z użyciem najwyższej jakości materiałów służących do produkcji kompozytów szklano-węglowych. Modele firmy Easy Composites są znane w świecie jako marka X-Models co świadczy o wysokiej jakości i znakomitych osiągach produkowanych modeli.

Technologia:

Kadłuby - wykonywane z wielowarstwowego laminatu szklanego wzmacnianego rowingiem i tkaninami węglowymi w miejscach najbardziej narażonych na przeciążenia. Na zamówienie wykonywane są kadłuby z pełnego włókna węglowego, aramidu (kevlar).

Skrzydła i stateczniki - budowane techniką wielowarstwową - przekładkową (balsa lub rochacel) z wykorzystaniem wzmocnień węglowych. Lotki i klapy posiadają zawiasy taśmowe- zapewniające sterom dużą skuteczność i wytrzymałość. W miejscach mocowania serwomechanizmów wlaminowane są wzmocnienia a otwory przykryte są laminatowymi owiewkami. Skrzydła i stateczniki posiadają dźwigary węglowe produkowane w/g najnowszych technologii z rękawów węglowych co pozwala na uzyskanie maksymalnej wytrzymałości przy bardzo niskiej wadze.

MODELE PRODUKOWANE SĄ POD INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE CZAS OCZEKIWANIA TO 2 - 4 tyg.

Model Whisper 2m o profilu SD 7037

Dane Techniczne:

  • Rozpiętość modelu 2000mm
  • Długość 1070mm
28199_Whisper.jpg 28200_Model Whisper.jpg 28201_Model Whisper....jpg 28202_Whisper....jpg