Paliwo BYRON - 4-CYCLE 10% BLEND, 1 galon/3,8 L


Nr katalogowy: 652653300121 ·

123.63PLN

PRODUKT NIEDOSTĘPNY


Najwyższej światowej klasy, zawodnicze paliwo do silników żarowych topowego amerykańskiego producenta - Byron Originals Inc.

Zaprojektowane specjalnie dla 4-taktowych silników lotniczych, paliwo oparte na metanolu oraz olejach syntetycznym i rycynowym, z 10% dodatkiem najwyższej czystości nitrometanu. Specjalna formuła ze zmienioną w stosunku do paliw dla 2-taktów mieszaniną olejową i dodatkami uszlachetniającymi gwarantuje absolutnie najrówniejszą i najstabilniejszą pracę silników czterosuwowych, zarówno w momencie docierania, jak i przy wykręcaniu z nich najwyższych obrotów. Doskonałe smarowanie i najwyższej jakości metanol zapewniają nie tylko łatwy zapłon, wyższe obroty i lepszy moment obrotowy, ale i dłuższą oraz równomierniejszą pracę silnika przy obniżonym spalaniu. Zdecydowanie polecamy zarówno do nowych, jak i już dotartych silników.

Paliwo zamknięte w szczelnej zabezpieczającej butli z dodatkową uszczelniającą membraną, oraz specjalną nakrętką zabezpieczającą przed przypadkowym otwarciem. Pojemność - 1 galon (3,8 litra).

Charakterystyka (skład) :

  • 10% - Nitrometan
  • ~74% - Najwyższej czystości, produkowany w USA metanol
  • 16 % - Mieszanka specjalnych olejów syntetycznych Byron Originals, z niewielkim dodatkiem oleju rycynowego
  • Dodatki uszlachetniające ze specjalnymi formułami ułatwiającymi zapłon silnika i właściwe spalanie