Paliwo MECCAMO - EXCEL FUEL 10% 5L (18% Oil blend)


Nr katalogowy: 20097804 ·

Producent:Meccamo
88.00PLN

PRODUKT NIEDOSTĘPNY


WYSYŁKA TYLKO ZA POŚREDNICTWEM KURIERA GLS !

Meccamo EXCEL Fuel 10%, 5L (18% Oil blend)

Wysokiej jakości paliwo modelarskie Excel Fuel o podwyższonej zawartości oleju, przeznaczone do typowo lotniczych zastosowań. Odpowiednia mieszanka olejów syntetycznych z najwyższej czystości metanolem oraz 10-procentowym dodatkiem nitrometanu to najbardziej uniwersalna formuła na rynku. Sprawdza się najlepiej w dotartych, sportowych silnikach modelarskich, niezależnie od typu samolotu w jakich są one zamontowane zapewniając odpowiednie chłodzenie, bardzo stabilną pracę i niski poziom spalania. Wyższa zawartość oleju dodatkowo zapewnia lepszy poziom smarowania i lepsze parametry stabilizacji temperatury przy ewentualnym docieraniu. Dzięki zastosowaniu tylko najwyższej czystości składników i ściśle przestrzeganej powtarzalności przy produkcji mieszanki, silniki pracujące na paliwie marki Meccamo pracują bardzo cicho i są proste w regulacji niezależnie od panujących na zewnątrz warunków atmosferycznych - znacznie ułatwiając pracę i skracając do niezbędnego minimum wszelkie czynności serwisowe przeprowadzane na lotnisku. Dodatkowa formuła chemiczna wspomagająca rozruch pomoże w błyskawicznym osiągnięciu właściwej temperatury pracy, chroniąc motor przed utraceniem obrotów i gaśnięciem.

Excel Fuel 10% stanowi więc uniwersalne paliwo do praktycznie każdego typu dwutaktowego silnika lotniczego, niezależnie od jego pojemności i modelu w jakim został zamontowany. Nieco więcej mocy i prędkości dla samolotu, przy zapewnieniu równie skutecznej ochrony i smarowania jak przy niższym udziale nitrometanu.Specyfikacja:

Specyfikacja:

  • Pojemność : 5L
  • Zawartość nitrometanu : 10%
  • Zawartość oleju : 18% (mieszanina olejów syntetycznych)
  • Zastosowanie: każdy 2-taktowy lotniczy silnik modelarski, niezależnie od pojemności i producenta.
    Paliwo zamknięte jest w szczelnej zabezpieczającej butli z dodatkową uszczelniającą wkładką, oraz specjalną nakrętką zabezpieczającą przed przypadkowym otwarciem (ochrona przed dziećmi). Z boku znajduje się przezroczysty pasek do podglądu ilości paliwa w pojemniku.
23701_excel.jpg