Sklep modelarski, modele zdalnie sterowane - Paliwo MECCAMO - EXCEL FUEL 5% 5L (18% Oil blend) sklep modelarski

Paliwo MECCAMO - EXCEL FUEL 5% 5L (18% Oil blend)


Nr katalogowy: 20097801 ·

Producent:Meccamo
70.99PLN
ml

WYSYŁKA TYLKO ZA POŚREDNICTWEM KURIERA GLS !

Wysokiej jakości paliwo modelarskie Excel Fuel o podwyższonej zawartości oleju, przeznaczone do typowo lotniczych zastosowań. Odpowiednia mieszanka olejów syntetycznych z najwyższej czystości metanolem oraz 5-procentowym dodatkiem nitrometanu sprawdza się doskonale szczególnie przy docieraniu nowych jak i pierwszych godzinach pracy 2-taktowych silników żarowych. Ponadto, Excel Fuel 5% idealnie nada się do każdej pojemności silników żarowych zamontowanych w modelach wolnolatających makiet, trenerków czy innych sportowych modeli podczas spokojnych weekendowych lotów, zapewniając łatwy zapłon, prostą regulację, odpowiednie chłodzenie, stabilne obroty i wyjątkowo niskie spalanie. Zdecydowanie polecamy przede wszystkim początkującym modelarzom szukających bezpiecznego dla silnika paliwa do pierwszych oblotów, jak również wszystkim tym, którzy poszukują atrakcyjnego cenowo i wysokiej jakości paliwa do modeli z silnikami o obniżonym apetycie na nitrometan, w sam raz do rekreacyjnych lotów.

Specyfikacja:

  • Pojemność : 5L
  • Zawartość nitrometanu : 5%
  • Zawartość oleju : 18% (mieszanina olejów syntetycznych)
  • Zastosowanie: Do wszystkich lotniczych silników 2-taktowych, niezależnie od zastosowań. Idealny również do docierania nowych jednostek.

Paliwo zamknięte jest w szczelnej zabezpieczającej butli z dodatkową uszczelniającą wkładką, oraz specjalną nakrętką zabezpieczającą przed przypadkowym otwarciem (ochrona przed dziećmi). Z boku znajduje się przezroczysty pasek do podglądu ilości paliwa w pojemniku.

23702_excel.jpg