NOWOŚĆ

Power Box LightBox SR oświetlenie modeli


Nr katalogowy: 6700 ·

308.00PLN
szt.

The LightBox SR - kontroler oświetlenia od PowerBox-Systems!.

Coraz więcej pilotów chętnie buduje modele, które są nie tylko w 100% zgodne ze skalą wizualną, ale również brakuje im niczego pod względem działających systemów.Oczywiście funkcje te obejmują w pełni kontrolowany system oświetlenia, który symuluje każdą funkcję pełnowymiarowej maszyny. Nowo opracowany LightBox SR od PowerBox Systems może kontrolować różne sekwencje świetlne w twoim modelu i jest łatwy do skonfigurowania za pomocą interfejsu Terminal PC, który jest dostępny bezpłatnie. Wymagany jest interfejs USB PowerBox lub adapter USB innego producenta, takiego jak Multiplex lub Jeti. Interfejs jest dziecinnie prosty w obsłudze i zapewnia użytkownikowi każdą opcję wymaganą do indywidualnego skonfigurowania powietrznego systemu oświetleniowego.

System obsługuje światła lądowania, migacze, podwójne błyski i symulowane sygnały nawigacyjne, a nawet system sterowania dopalaczem. Przedziały czasu i czasy świecenia dla funkcji migającego światła są zmienne dla użytkownika, podobnie jak prędkość obrotu latarni. Punkt przełączania wszystkich funkcji jest również zmienny dla użytkownika. Tylko jeden kanał jest wymagany do niezależnego włączania i wyłączania różnych obwodów oświetleniowych.

Jak można się spodziewać, LightBox SR jest wstępnie skonfigurowany w taki sposób, że można go używać natychmiast, bez żadnych regulacji. Światła lądowania, dwa kierunkowskazy i jeden sygnalizator można włączać i wyłączać sygnałem PWM.

Szczególną cechą LightBox SR jest to, że może on również przetwarzać sygnały szeregowe! LightBox SR jest kompatybilny ze wszystkimi obecnymi systemami magistrali, takimi jak Futaba S-BUS, Spektrum SRXL, HoTT SUMD, Jeti UDI, JR X-BUS i Multiplex M-Link. Oznacza to, że możliwe jest również sterowanie wszystkimi czterema wyjściami za pomocą różnych kanałów - a wszystko to za pomocą tylko jednego kabla! LightBox SR można bardzo łatwo zintegrować z istniejącym systemem magistrali i można go zainstalować w dowolnym miejscu w modelu.

Kolejną atrakcją jest zasilacz LightBox SR: wyjścia mogą być zasilane bezpośrednio z odbiornika lub z zewnętrznej baterii; W tym drugim przypadku zakres napięcia wejściowego wynosi od 2,5 V do 13 V. Dostępny jest specjalny obwód, który automatycznie przełącza się na zewnętrzne źródło zasilania po podłączeniu zewnętrznego akumulatora. Zewnętrzną baterię można pozostawić podłączoną, gdy system jest wyłączony: zewnętrzna bateria jest przełączana w tryb gotowości, gdy tylko system RC zostanie wyłączony.

Aby zapewnić bezpieczeństwo również na pierwszym miejscu, wszystkie wyjścia są wyposażone w specjalne bezpieczniki. Jest to szczególnie ważne, gdy zasilanie jest dostarczane przez odbiornik, ponieważ wyjście musi być izolowane, jeśli nastąpi zwarcie w kablu. Bezpieczniki resetują się automatycznie po wyeliminowaniu przeciążenia.

Kolejną cechą jest zmienny przez użytkownika próg napięcia, który wyłącza system oświetlenia, gdy akumulator jest prawie rozładowany; zapewnia to, że akumulator nie zostanie głęboko rozładowany.

Oczywiście, urządzenie zawiera zintegrowane zabezpieczenie przed awarią, które powoduje ciągłe miganie wszystkich podłączonych wyjść w przypadku utraty sygnału.

Kontroler posiada bardo małe wymiary co pozwala na zastosowanie praktycznie w każdym modelu latającycm.

Specyfikacja

 • Cztery wyjścia, osobno konfigurowane przez użytkownika
 • Funkcje lądowania, migania, światła ostrzegawczego i dopalacza
 • Można sterować poprzez PWM lub sygnał szeregowy 
 • Progi załączenia poszczególnych kanałów regulowane osobno
 • W pełni konfigurowalne funkcje oświetleniowe
 • Prosty interfejs na PC lub smartfona
 • Zasilanie z odbiornika lub zewnętrznej baterii
 • Obwód rezerwowy dla zewnętrznej baterii
 • Bezpieczne wyjścia
 • Niskie napięcie zasilania
 • Funkcja Fail-Safe
 • Aktualizacja oprogramowania za pomocą  USB Interface lub BlueCom™ -
 

Dane techniczne

Napięcie zasilnia 4.0V - 9.0V
Napięcie pracy ext. Battery: 2,5 - 13,0 V
Pobór prądu w spoczynku 19mA
Pobór prądu podczas pracy 150μA
Prąd maksymalny na 1 kanał  1.1A
Signał wejściowy PWM, serial
Pracuje z systemami RC Futaba, HoTT, JR, M-Link, Jeti, Spektrum SRXL
Ilość kanałów 4
Wymiary 56 x 19 x 16 mm
Masa całkowita 22g
Temperatura pracy -30°C to +75°C

 

30804_3655457ea4.jpg 30807_95b0f57eaf.jpg 28507_6700_04_Hauptbild.jpg