NOWOŚĆ

Regulator lotniczy FLY 10A - FLYCOLOR


Nr katalogowy: 20099519 ·

36.90PLN

PRODUKT NIEDOSTĘPNY


Regulatory serii FLY firmy Flycolor to uniwesalne kontrolery prądowe przeznaczone do modeli samolotów oraz helikopterów. Doskonale sprawdzą się zarówno w modelach samolotów akrobacyjnych, szybowcach oraz w szybkich pylonach. Dzięki możliwości programowania pracy silnika, timingu oraz zaawansowanej regulacji krzywej gazu, będą również odpowiednie dla modeli elektrycznych śmigłowców.

Zaawansowany i bardzo szybki procesor pozwala na programowanie specjalnych trybów pracy takich jak choćby praca ze stałą prędkością czy też zaawansowana edycja krzywej, ale przede wszystkim pozwala na edytowanie i uaktualnianie oprogramowania w późniejszym etapie użytkowania regulatora, gdy tylko producent opublikuje jego nową wersję.

Regulatory serii Fly ponadto posiadają liczne zabezpieczenia zabezpieczające przed przeciążeniem prądowym, zbyt wysoką temperaturą czy utratą sygnału. W pełni zabezpieczają również wrażliwe na spadki napięcia cele litowe, nie dopuszczając do rozładowania ich poniżej uprzednio zaprogramowanego napięcia progowego.

Programowanie funkcji regulatora możliwe jest zarówno za pomocą drążka gazu w aparaturze, jak również przy użyciu specjalnej, dedykowanej karty programującej.

Charakterystyka regulatora:

Oznaczenie producenta: FW01003
Stałe natężenie prądu: 10A
Chwilowe (szczytowe) natężenie prądu: 12A
Układ BEC: impulsowy, 5V / 1A
Napięcie pracy, ilość obsługiwanych ogniw: 7,4 - 11,1V (2s-3s)
Waga: 9,8g
Wymiary: 28 x 18 x 7 mm

29199_Regulator Fly Color 10A.jpg 29200_10A Regulator.jpg