Symulator 8CH True Flight Skyartec


Nr katalogowy: SA/FS-02 ·

Producent:Skyartec
149.00PLN

PRODUKT NIEDOSTĘPNY


Opis produktu

Symulator 8CH True Flight to doskonały wybór zarówno dla początkujących jak i doświadczonych modelarzy. Nowicjusze mogą zapoznać się z układem i zasadą działania nadajnika oraz interakcji z modelem. Natomiast bardziej doświadczeni udoskonalą technikę i utrwalą nabyte zdolności. Kolejną zaletą symulatora jest możliwość zabawy podczas niesprzyjających warunków atmosferycznych, kiedy to nie możemy polatać naszym modelem samolotu lub helikoptera.

Symulator True Flight 8CH to wyższa wersja symulatora X-Power marki Skyartec. Posiada on klasyczny nadajnik wielkości standardowego nadajnika dwudrążkowego.

Cechą charakterystyczną, która wyróżnia symulatory Skyarteca to kompatybilność z najnowszymi systemami Microsoft tj. Windows 7 i Vista.

W celu rozpoczęcia zabawy wystarczy podłączyć nadajnik poprzez kabel USB do komputera. Zestaw zawiera replikę współczesnego nadajnika podłączanego do portu USB komputera oraz płytę CD z oprogramowaniem symulatora. Zasilany bezpośrednio z portu USB.

Symulatory marki Skyartec występują w wersji mode I (gaz z prawej strony) i mode II (gaz z lewej strony). Jest to kolejna unikalna cecha w symulatorach z tej półki cenowej!

Dane techniczne
  • Wybór wielu modelów: helikopterów, samolotów oraz motoszybowców
Skład zestawu
  • Nadajnik z przewodem i złączem USB
  • Oprogramowanie na płycie CD
 

 

Wymagane do uruchomienia (nie zawarte w zestawie)

Produkty nie zawarte w zestawie, potrzebne lub wymagane do działania produktu.

 

System operacyjny: 7/Vista/XP/2000/2003/98/ME.

Procesor: Intel Pentium 600 lub wyżej.

Karta graficzna: min. 32MB 3D GAP

Pamięć: min. 128MB

Dysk twardy: 10G lub powyżej

24270_symul.jpg